Kynologie Bašť
Drobečková navigace

Home > Info pro zájemce

Rady pro zájemce o členství - návštěva cvičiště

Zájemcům umožňujeme návštěvu se svým psem na výcvik každou sobotu (malá plemena a štěňata - orientačně do 6 měsíců) a neděli (ostatní). Je nezbytně nutné přinést vybavení uvedené v popisu výcviku (náhubek, kovový obojek, vodítko cca. 150cm, pamlsky, hračku pro motivaci, předmět pro aport - míček, čínku apod.)

Členové se obvykle setkávají cca. 30 minut před výcvikem, aby psi se "očuchali" a vyběhali. Před vstupem na cvičíště s novým psem zavolejte přes plot výcvikáře nebo člena výboru, který s Vámi dohledne na to, aby nedošlo ke konfliktu s nově přicházejícím psem. Psi jsou při volném pohybu podle charakteru rozděleny do dvou skupin a musí být pod dohledem psovoda - viz provozní řád. Při zahájení výcviku je nástup na cvičišti, kde si Vás převezme výcvikář do skupiny a můžete v rámci výcviku zjistit schopnost jak Vaše, tak i Vašeho psa.

Máte i možnost psa vyvenčit na psí louce před cvičištěm. tato není oplocená a má vstupy na silnice na západní a severní straně. Zde je volný pohyb psů povolen.

Přihláška

Pokud Vám výcvik vyhovuje, můžete se stát členem spolku.

Přihláška pro nové členy je ke stažení ve formátu PDF a formátu Word. Přihlášku prosím vyplňte a doneste na příští výcvik nebo předejte po idnividuální dohodě s Monikou Svatoňovou.

přihláška PDF formát

přihláška Word formát

Přihláška Druhá šance (pro majitele psů z útulku Lesan Kralupy n.V.)

Přihláška pro nové členy, kteří mají psa z útulku Lesan Kralupy n.Vlt. je ke stažení ve formátu PDF a formátu Word. Přihlášku prosím vyplňte a doneste na příští výcvik nebo předejte po idnividuální dohodě s Monikou Svatoňovou.

přihláška druhá šance PDF formát

přihláška druhá šance Word formát

 

Bydlíte v oklí obce Bašť a zatoulal se Váš pes? Volejte Obecní Policii Líbeznice na tel. čísle 724 112 124

Facebook skupina pro případy ztráty či nálezy psa:

 maxipes-fik_05.jpg

Aktuality:

Členská schůze proběhne 15. 12. 2017 od 19 hodin v restauraci Vila Bašť. Všichni jste srdečně zváni. 

Vánoční setkání a sbírka pro útulek LESAN Kralupy nad Vltavou se uskuteční v sobotu 16. 12. 2017 od 10 hodin na cvičáku.

 

 

Odkazy

Facebook stránky kynologie Bašť

Útulek Lesan, Kralupy

Spolek Bašť se baví