Kynologie Bašť
Drobečková navigace

Home > Info pro zájemce

Rady pro zájemce o členství - návštěva cvičiště

Zájemcům umožňujeme návštěvu se svým psem na výcvik každou sobotu (malá plemena a štěňata - orientačně do 6 měsíců) od 9-ti hodin a od 10-ti hodin ( dospělí psi ). Je nezbytně nutné přinést vybavení uvedené v popisu výcviku ( obojek, vodítko cca. 150cm, pamlsky, hračku pro motivaci, předmět pro aport - míček, čínku apod.)

Členové se obvykle setkávají cca. 30 minut před výcvikem, aby psi se "očuchali" a vyběhali. Před vstupem na cvičíště s novým psem zavolejte přes plot výcvikáře nebo člena výboru, který s Vámi dohledne na to, aby nedošlo ke konfliktu s nově přicházejícím psem. Psi jsou při volném pohybu podle charakteru rozděleny do dvou skupin a musí být pod dohledem psovoda - viz. provozní řád. Při zahájení výcviku je nástup na cvičišti, tam vás výcvikář přidělí do některé skupin podle zkušeností. 

Máte možnost psa vyvenčit na psí louce před cvičištěm. Tato není oplocená a má vstupy na silnice na západní a severní straně. Zde je volný pohyb psů povolen.

Přihláška

Každý zájemce o členství ve spolku má možnost vyzkoušet si jednu ukázkou hodinu výcviku zdarma. Pokud mu výcvik, prostředí atd. budou vyhovovat musí vyplnit závaznou přihlášku do spolku kynologie Bašť. Tuto přihlášku dostane od výcvikáře na cvičáku v den konání výcviku. Po odevzdání vyplněné přihlášky, zaplacení členského příspěvku, brigádného a zápisného se stává plno hodnotným členem spolku.

Bydlíte v okolí obce Bašť a zatoulal se Váš pes? Volejte Obecní Policii Líbeznice na tel. čísle 724 112 124

Facebook skupina pro případy ztráty či nálezy psa:

 maxipes-fik_05.jpg

Aktuality:

Do 22.1.2021 je zrušen pravidelný výcvik obou skupin z důvodu nařízení vlády. O změnách vás budeme informovat na webových stránkách a fb. Děkujeme za pochopení. 

Od soboty 12.9. probíhá výcvik malých plemen a štěňat od 9 hodin a psů velkých plemen od 10 hodin.

Od 17.1. 2020 nepřijímáme nové členy spolku z kapacitních důvodů. Výjimkou jsou psi z útulků. Všem zájemcům se omlouváme. 

Odkazy

Facebook stránky kynologie Bašť

Útulek Lesan, Kralupy