Kynologie Bašť
Drobečková navigace

Home > Info pro zájemce

Rady pro zájemce o členství - návštěva cvičiště

Zájemcům umožňujeme návštěvu se svým psem na výcvik každou sobotu (malá plemena a štěňata - orientačně do 6 měsíců) od 9-ti hodin a od 10-ti hodin ( dospělí psi ). Je nezbytně nutné přinést vybavení uvedené v popisu výcviku (náhubek, kovový obojek, vodítko cca. 150cm, pamlsky, hračku pro motivaci, předmět pro aport - míček, čínku apod.)

Členové se obvykle setkávají cca. 30 minut před výcvikem, aby psi se "očuchali" a vyběhali. Před vstupem na cvičíště s novým psem zavolejte přes plot výcvikáře nebo člena výboru, který s Vámi dohledne na to, aby nedošlo ke konfliktu s nově přicházejícím psem. Psi jsou při volném pohybu podle charakteru rozděleny do dvou skupin a musí být pod dohledem psovoda - viz provozní řád. Při zahájení výcviku je nástup na cvičišti, kde si Vás převezme výcvikář do skupiny a můžete v rámci výcviku zjistit schopnost jak Vaše, tak i Vašeho psa.

Máte i možnost psa vyvenčit na psí louce před cvičištěm. tato není oplocená a má vstupy na silnice na západní a severní straně. Zde je volný pohyb psů povolen.

Přihláška

Pokud Vám výcvik vyhovuje, můžete se stát členem spolku.

Přihláška pro nové členy je ke stažení ve formátu Word v rubrice Dokumenty.Přihlášku prosím vyplňte a doneste na příští výcvik nebo předejte po idnividuální dohodě s Monikou Svatoňovou. 

Bydlíte v okolí obce Bašť a zatoulal se Váš pes? Volejte Obecní Policii Líbeznice na tel. čísle 724 112 124

Facebook skupina pro případy ztráty či nálezy psa:

 maxipes-fik_05.jpg

Aktuality:

Od 8.9. se mění sobotní výcvikové hodiny. Výcvik štěńat  a malých plemen začíná v 9 hodin a velkých plemen v 10 hodin

Od 15.8.bude opět probíhat i speciální výcvik malých a miniaturních plemen (čivava, york apod.) zaměřený na socializaci, základní ovladatelnost a zdolávání přiměřených překážek. Více informací na tel 720 334 286. 

Číslo účtu, kam lze zasílat členské příspěvky 500 Kč včetně zápisného pro nové členy 500 Kč a brigádního 500 Kč je 282537120/0300

 

Odkazy

Facebook stránky kynologie Bašť

Útulek Lesan, Kralupy

Spolek Bašť se baví